titul
Pro návštěvníky Pro vystavovatele Seznam vystavovatelů Vzkazy

logo_burzaPředvánoční burza minerálů,
drahých kamenů, šperků a fosilií
- seznam vystavovatelů

Výstaviště Písek - hala ELIM, sobota 8. 12. 2018

22. ročník

 

 

příjmení

jméno

bydliště

plocha (m)
1
Aleksanjan Jasmína Prachatice 3,6x0,75
2
Anton Oksana Praha 3 3,6x0,75
3
Bártková Lucie České Budějovice 3,8x0,7
4
Bartoš Radek Jílové u Děčína 2,4x0,8
5
Běhal Zdeněk Kolín 3,75x0,7
6
Bláža Marek Tábor 2,4x0,75
7
Brém Dominik Ústí nad Labem 1,2x0,75
8
Bureš Přemysl Praha 10 3,2x0,8
9
Čada Miroslav Františkovy Lázně 2,5x0,7
10
Čepelík Jan Bušovice 3,75x0,7
11
Červený Aleš Horažďovice 1,2x0,8
12
Drtina Jan Zvole u Prahy 2,5x0,7
13
Dryák Kamil Praha 9 1,2x0,75
14
Dvořáková Blanka Štěchovice 3,6x0,75
15
Ferdusová Lenka Střelice 4,4x1
16
Fryč Pavel Praha 1,2x1,2
17
Fuka David Praha 2,4x0,75
18
Göde Jan Praha 8 1,2x0,75
19
Henčl Jiří Rosice 3,6x0,75
20
Hofmann Gustav Klatovy 2,4x0,75
21
Hruška Vladimír Týn nad Vltavou 2,4x0,75
22
Ira David České Budějovice 1,2x0,8
23
Jakobec Karel Sokolov 2,4x0,75
24
Kaule Ondřej Krupka 3,6x0,75
25
Kaule Richard Hamry 3,75x0,7
26
Klouček Martin Praha 4 1,2x0,8
27
Kloud František Strakonice 2,4x0,75
28
Kraigl Jan České Budějovice 2,4x0,75
29
Kratochvíl Pavel Blšany 2,5x0,7
30
Krištůfek Milan Sokolov 2,4x0,75
31
Kříž David Křemže 1,2x0,75
32
Kunert Jaroslav Praha 1,2x0,75
33
Loun Jan Praha 4 2,4x0,75
34
Medek Zdeněk Praha 2,5x0,7
35
Mlčoch Luboš Praha 10 2,5x0,7
36
Musil Martin České Budějovice 2,4x0,75
37
Mysliveček Jakub Ústí nad Labem 2,4x0,75
38
Novák Josef Blovice 2,4x0,75
39
Panskij Viktor Praha 4 2,4x0,75
40
Pauliš Petr Kutná Hora 5x0,7
41
Plecitý Michael Černovice 5x0,7
42
Pluhař Martin Brná 2,4x0,75
43
Plzák Pavel Plzeň 2,4x0,75
44
Poláková Jitka Hradec Králové 2,5x0,7
45
Pšenička František Praha 5x0,7
46
Rybáková Marcela Veselí nad Lužnicí 2,5x0,7
47
Sailer Jitka Praha 10 1,2x0,8
48
Smejkalová Jana Praha 4 1,2x0,75
49
Stehlíková Petra Jesenice u Prahy 3,6x0,75
50
Svoboda Luděk Doksy 2,2x1
51
Svoboda Martin Doubek 4,8x0,75
52
Šedá Gabriela Praha 5 4,8x0,75
53
Šefčík David Písek 2,4x0,75
54
Šindelář Petr Písek 2,4x0,75
55
Škubal Libor Velhartice 1,2x0,8
56
Špalek Jiří Doksy 5,6x0,8
57
Tesař Petr Čáslav 3,75x0,7
58
Toegel Vlastimil Medlov 2,5x0,7
59
Tomášek Martin Broumy 2,5x0,7
60
Vachová Andrea Nové Hrady 2,4x0,75
61
Vančura Jiří Jablonec nad Nisou 2,5x0,7
62
Vašíček Michal Stochov 7x0,7
63
Veselý Bohuslav Rokycany 1,25x0,7
64
Virt Radek Veselí nad Lužnicí 1,2x0,75
65
Zikeš Jiří České Budějovice 1,2x0,8
66
Žatecký Josef Praha 9 3,6x0,8

Poslední aktualizace: 30.11.2018 15:00

© 2009-2018 Prácheňské muzeum v Písku