titul
Pro návštěvníky Pro vystavovatele Seznam vystavovatelů Vzkazy

logo_burzaPředvánoční burza minerálů,
drahých kamenů, šperků a fosilií

Výstaviště Písek - hala ELIM, sobota 12. 12. 2015

20. ročník

Prácheňské muzeum v Písku Vás zve na jubilejní 20. ročník pravidelné předvánoční burzy minerálů, drahých kamenů, šperků a fosilií.

Důležité upozornění
Od tohoto roku dochází ke změně místa konání - burza se uskuteční v sobotu 12. 12. 2015 od 9.00 do 14.00 hod. ve velkém sále víceúčelové haly ELIM na píseckém Výstavišti.

Od roku 2015 nově dochází k přesunu místa konání burzy z původních prostor Prácheňského muzea a bývalé Obchodní akademie, kterou již není možné pro potřeby burzy dále využívat, do velkého sálu víceúčelové haly Elim na píseckém Výstavišti (ulice U Výstaviště 463). Věříme, že návštěvníci i vystavovatelé uvítají některé důležité výhody, které tento nový prostor poskytuje:

  • téměř neomezená kapacita neplacených parkovacích míst přímo u objektu
  • výstavní sál se nachází v přízemí, v úrovni terénu, s možností bezbariérového přístupu
  • větší kapacita výstavního sálu

Mineralogická burza v Písku je jedinou akcí tohoto druhu v jižních Čechách a každým rokem se těší velkému zájmu návštěvníků i vystavovatelů z celé republiky. Mezi vystavovateli mají zastoupení jak amatérští sběratelé, tak profesionální firmy zabývající se prodejem a zpracováním minerálů a drahých kamenů. Pro návštěvníky je připraveno velké množství zajímavých ukázek sbírkových minerálů, surových i zpracovaných drahých a ozdobných kamenů, šperků, bižuterie, kamenů pro léčitelství a nejrůznějších dekoračních předmětů.

hala Elim

Plakát ke stažení

© 2009-2015 Prácheňské muzeum v Písku │ vytvořil: Jaroslav Cícha