titul
Pro návštěvníky Pro vystavovatele Seznam vystavovatelů

logo_burzaPředvánoční burza minerálů,
drahých kamenů, šperků a fosilií
- pokyny pro vystavovatele

Výstaviště Písek - hala ELIM, sobota 9. 12. 2023

26. ročník

Informace a organizační pokyny

 • Burza se uskuteční v hale Elim na výstavišti v Písku (ulice U Výstaviště 463) - mapa zde
 • Přímo u objektu je velké neplacené parkoviště, výstavní sál se nachází v přízemí s možností bezbariérového přístupu.
 • Časový rozvrh: instalace výstavních ploch 7,30 - 9,00 hod., vstup pro veřejnost 9,00 - 14,00 hod., demontáž a ukončení 14,00 - 15,00 hod.
 • Poplatky za výstavní plochy:
  - 1 m2 - 80,- Kč
  - 2 m2 - 250,- Kč
  - 3 m2 - 600,- Kč
  - 4 m2 - 900,- Kč
  Vlastní el. osvětlení je zpoplatněno částkou 50,- Kč za jednu lampu. Pro vstup do výstavních prostor je dále potřebné zakoupení vstupenky v ceně 20,- Kč (děti 10,- kč). Platby se provádějí na místě.
 • Vzhledem k limitované kapacitě jističů ve výstavní hale a s tím spojenými výpadky el. proudu již není možné používání velkých halogenových lamp s vysokým příkonem. Max. povolený příkon pro jedno osvětlovací těleso je 100 W a v případě potřeby výkonného světelného zdroje je třeba halogenové lampy nahradit LED lampami.
 • Max. velikost výstavních ploch je 4 m2 - plochy v tomto rozsahu lze poskytovat jen omezeně, jejich kapacita již bývá obsazena pravidelnými vystavovateli.
 • S ohledem na návštěvníky žádáme vystavovatele, pokud jim v tom nebrání vážné důvody, o dodržení stanoveného času ukončení burzy ve 14,00 hod. Vzhledem k dalšímu provozu v hale prosíme dále o vyklizení výstavních míst do 15,00 hod.
 • V případě, že jste se již přihlásili a nemůžete se burzy zúčastnit, co nejdříve o této skutečnosti informujte pořadatele a umožněte tak účast dalším zájemcům. Přihlášeným vystavovatelům, kteří bez předchozí omluvy nedorazí, bude v následujícím roce umožněna účast pouze jako náhradníkům při neobsazenosti výstavních ploch.
 • Výstavní plochy budou, až na předem ohlášené výjimečné případy, rezervovány do 9,00 hod. a poté budou poskytnuty náhradníkům.
 • Při manipulaci se vzorky dbejte prosím zvýšené opatrnosti, aby nedošlo k poškození podlahy ve sportovní hale.
 • Po vyložení materiálu je nutné zaparkovat automobily na vedlejším parkovišti, stání na silnici přímo před výstavní halou není dovoleno.
 • Na žádost pronajímatele haly, sboru Církve bratrské Elim, na burze není dovoleno prezentovat a nabízet esoterické předměty, tj. kameny pro léčitelství, astrologii, podle znamení zvěrokruhu a horoskopů apod. Respektujte prosím tento požadavek a přizpůsobte tomu svoji nabídku. Děkujeme.

Přihlášky

 • Na burzu se je možné přihlásit odesláním níže uvedeného on-line formuláře (po otevření registrace).
 • Přihlášky se přijímají do vyčerpání kapacity výstavních ploch, nejdéle do 1.12.2023. Při překročení kapacity rozhoduje o přijetí přihlášky pořadí podle data doručení.
 • Není možné přihlásit více vystavovatelů na jednu přihlášku. Za každého účastníka vyplňte prosím samostatný formulář.
 • Na stránce seznam vystavovatelů bude po zpracování došlých přihlášek průběžně aktualizovaný přehled přihlášených účastníků. Aby se předešlo případným problémům, zkontrolujte si zde prosím, zda byla vaše přihláška v pořádku zaevidována (individuálně nejsou přihlášky potvrzovány). Po uzávěrce přihlášek, asi týden před konáním burzy, budou v seznamu doplněny i přesné rozměry výstavní plochy pro každého vystavovatele.
 • Upozornění: Vzhledem ke skutečnosti, že počet zájemců o vystavování značně převyšuje kapacitu výstavní haly, zavádíme opatření zvýhodňující dlouholeté a pravidelné vystavovatele. Vystavovatelé, kteří se burzy účastní pravidelně v posledních cca 15 letech, budou mít možnost přihlásit se na burzu přednostně, s několikadenním předstihem. Až poté budou přihlášky zveřejněny na těchto webových stránkách a zbývající místa nabídnuta dalším zájemcům. Všichni vystavovatelé z posledních let budou o otevření jim příslušné registrace informováni mailem.

 

LITUJEME, ALE VŠECHNA MÍSTA JSOU JIŽ OBSAZENA

 

Kontakt a informace:
Ing. Jaroslav Cícha
Prácheňské muzeum v Písku
Velké nám. 114
397 24 Písek
tel.: 382 201 119 (kancelář), 382 201 111 (spojovatelka)
e-mail: burza@prachenskemuzeum.cz

© 2009-2022 Prácheňské muzeum v Písku